Soovin liituda - Eeterlikud õlid
15622
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15622,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Soovin liituda


Selleks, et avada isiklik dōTERRA konto, soovitame väga võtta ühendust omale meelepärase heaolusaadikuga MEIE seast siit.

Kui soovid seda kindlasti ise teha, siis  kõigepealt vajuta MEIE all valitud teejuhi kodulehele, seejärel liitumislingile SAVE and JOIN, leiad end dōTERRA rahvusvahelisest veebikeskkonnast.

Saab valida kliendistaatuse ja Wellness Advocate sataatuse vahel ning leida sobiv liitumispakett.

Liitumispakettidega saad tutvuda siin. Hindadele lisandub käibemaks. Aga ka säästetud summa komplekti hinna juures on meile 20% suurem! (Save)

Wellness Advocate`le kaasneb ka ametlik veebileht dōTERRA netikontoriks ja võimalus õlide võlusid jagades koondada enda ümber imelisi inimesi ning osa saada küllusemaagiast.
Kliendil on võimalus tooteid tellida ja nautida.

NB! Paketiga liitumine on kõige mõistlikum viis dōTERRA toodete tellimiseks.

Liitudes paketiga (kit) arvestatakse maha esimese aasta liikmemaks 20 euri (pluss k/m). dōTERRAiga järgneva aasta liikmemaks on 15 euri (pluss k/m), millega tuleb automaatselt kaasa kingituseks tasuta Piparmündi õli.

Tugiisikud oskavad seda kõike seletada ja aidata kui selleks peaks vajadus tekkima (näiteks inglise keele tõttu). Ära pelga ühendust võtta!

Hinnavahe on kohe vähemalt -25% (olenevalt paketist rohkem) ja kasvab soovi korral ajas kuni -55%-le, transporditasu saab punktidena tagasi (punktide eest saab osta tooteid), liikmetele sajab igal kalendrikuul kingitusi, laienevad imelised boonused ning eelistused. Liikmeks saamine ja olemine on väga lihtne, sellega ei seostu mingeid tahtmatuid kohustusi ega varjatud makse.

Tugiisikud ei näe panga- ega krediitkaardiandmeid, mida kliendid toodete ostmisel või liitumisel kasutavad. Süsteem on väga turvaline ja kasutajasõbralik. Kui inglise keel on takistuseks, saab liitmise aidata ära teha ka tugiisik ise, kirjuta talle või võta ühendust.

NB! Käibemaksukohustust omavad firmad saavad tellida tooteid ilma käibemaksuta (VAT-ita). Kõik, mis selleks peab tegema, on registreerima oma ettevõte dōTERRA kasutajaks. Küsimuste ja abi vajamise korral palun kirjuta meile, me saadame vastavad dokumendid, mis tuleb ära täita.

Tooted saabuvad otse Doterra Euroopa laost. Meie, selle lehe haldajad, ei tegele ei müügi ega saatmisega. Saatmiskulu sõltub tellimise kiirusest ja kullerist, seda saad valida ostukorvis. Leht on ingliskeelne. Kui inglise keel on probleemiks, siis palun võta meiega ühendust.
Veebikeskkonna hinnale lisandub 20% Eesti käibemaks (VAT).

PS. Siinne koduleht ei ole ametlik Eesti dōTERRA esindusleht, vaid sai loodud tänu dōTERRA populaarsuse järsule tõusule Eestis ning eestikeelse tooteinfo vajaduse tõttu. Veebilehe haldajad finantseerivad ise kõik sellega seotud kulud. Tõlkimine on teostatud vabatahtlike poolt. Meie kaudu liitudes aitad kaasa ühisele missioonile pakkuda igaühele kvaliteetseid tervistedendavaid tooteid ja levitada tervislikku eluviisi. Käesoleva lehe tõlgitud tootematerjalid põhinevad suures osas Eestis rajatud Estoterra nimelise eeterlike õlide tugigrupi veebilehelt nende loal.

Kopeerimine ei ole lubatud