Laim - Eeterlikud õlid
15138
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15138,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

Laim

Lähemalt tootest

Lime (Citrus aurantifolia)

Aroomi kirjeldus: Tsitruseline, hapukas, magus

Ekstraheerimismeetod: (Ekstraheerimine tähendab mingi komponendi või osa väljatõmbamist või eraldamist süsteemist): külmpress

Kasutusvõimalused:

  • Aroomiteraapia (Aromatic, A)
  • Nahale kantult (Topical, T) (Tundlik päikesevalgusele)
  • Seespidiselt (Internal, I)
  • Õrn (Sensitive, S)

 

 

 

 

Tootekirjeldus:

Külmpressitud värske laimi koorest.
dōTERRA laimi eeterlik õli on värskendav ja energiat andev nii aroomi kui ka maitse poolest. Laimi kasutatakse tihti roogades ja jookides selle värske tsitruselõhna tõttu. Laimi õli sisaldab võimsaid antioksüdante, mis kaitsevad vabade radikaalide eest ja parandavad immuunsust. Tänu suurele limoneeni sisaldusele on laim sobiv seespidiseks puhastuseks, kuid seda saab difuseerides kasutada ka õhupuhastuseks. Samuti on see efektiivne looduslik pindade puhastaja.

Laim on tuntud oma võime poolest tõsta ja tasakaalustada meeleolu ning anda kehale ja meelele energiat. Kosmeetikas kasutatakse laimi sageli nägu ja keha puhastavates toodetes nii selle heade puhastusomaduste kui meeliülendava aroomi tõttu.

 

Peamised keemilised komponendid: Limoneen, beeta-pineen, gamma- terpineen

 

Peamised kasutusmeetodid:

T: Probleemsele kohale või reflektoorsele punktile kandes lahjenda laimi eeterlikku õli dōTERRA fraktsioneeritud kookosõliga vältimaks nahaärritust.
On väga heaks lisandiks vanni ja dušigeelidele, ihupiimale ning deodorantides.
A: Difuseeri (3-4 tilka difuuserisse) või hinga aroomi otse.
I: Lahjenda 1 tilk õli 1 spl meega või 120 ml vedelikuga (soja-/riisipiimaga, veega), võta kapslis. Kasuta toidu valmistamisel maitse lisamiseks. Alla 6 aastastele lastele ei sobi. Vanematele, kui 6 aastased lapsed kasuta ettevaatlikult ning rohkelt lahjendades.

 

Tasub teada:

Võimalik on naha tundlikkus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, tuleks pidada nõu raviarstiga. Väldi kontakti silmade, sisekõrvaga ja tundlike piirkondadega. Samuti tuleb vältida otsest päikesevalgust või UV kiirgust 12 tunni jooksul peale kasutamist.

 

Sobib kokku:

Tsitronella, salvei, lavendel, rosmariin ja teised tsitruselised

 

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada doTerra konsultandiga.

 

Viide: www.doterratools.com/documents

Date
Category
Eeterlikud õlid
Kopeerimine ei ole lubatud