Phytoestrogen lifetime complex - Eeterlikud õlid
15858
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15858,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

Phytoestrogen lifetime complex

Lähemalt tootest

Toidulisand östrogeenitaseme tasakaalustamiseks. 60 taimset kapslit

Omadused:

  • Sisaldab fütoöstrogeene naise hormonaalse tasakaalu optimeerimiseks ja tasakaalustamiseks.
  • Toetab östrogeenide ainevahetust.
  • Võib kasutada paralleelselt tervisliku toitumise, treeningute ja hormoonpreparaatidega, et aidata vähendada ebamugavaid PMS ja üleminekuea sümptomeid.
  • Toetab terve luukoe, südame, rinnakoe säilimist, mis on mõjutatud naise elueast.
  • Sisaldab tugevat sojaekstrakti, mille normidega vastavuses olev 64 protsendine isoflavonoidide sisaldus koos 50 protsendise genisteiini (genisteine) sisaldusega, omab teaduslikult tõestatud positiivset mõju naise tervisele.
  • Sisaldab linaseemne ekstrakti sisaldades 40% ühendeid, mis aitavad kaasa östrogeeni ainevahetusele.
  • Sisaldab granaatõuna ekstrakti, mis on võimas antioksüdant.
  • 100% naturaalne koostis, mis on naatriumlaurüülsulfaatide vabades taimsetes kapslites.

 

Tootekirjeldus:

doTERRA Phytoestrogen Lifetime Complex® on segu looduslikest taimeekstraktidest, mis toetab naise hormonaalse tasakaalu säilimist erinevates eluetappides.
Täiskasvanueast alates kontrollivad peaaegu iga funktsiooni naise kehas hormoonid. Hormoonide tase mõjutab naise tervist ja emotsionaalset heaolu alates varajasest teismeliseeast kuni üleminekueani läbi menopausi. DoTERRA Phytoestrogen Lifetime Complex® on segu taimset östrogeeni sisaldavatest komponentidest, mis toetavad hormonaalse tasakaalu säilitamist leebelt ja looduslike vahendite abil. See toode sisaldab ka kontsentreeritud linaseemnetest pärinevaid ühendeid ainevahetuse soodustamiseks. Tervislik toitumine, mõõdukas füüsiline koormus ja hormonaalse taseme säilitamine aitavad vähendada ebaameeldivaid olukordi seoses PMS ja menopausiga ning toetavad lisaks ka luustikku, südant, rinnakudesid ja muid kehastruktuure naise organismis, mis on vananemisprotsessist mõjutatud.

 

Kasutusvõimalused:

Enne menopausi ja menopausi ajal võta 1 kuni 2 kapslit päevas koos toiduga vastavalt vajadusele. Menopausi järgsel perioodil võta 2 kapslit päevas koos toiduga. See toidulisand sobib hästi kasutamiseks koos doTerra Bone Nutrient Lifetime Complex®, doTERRA Clary Calm® eeterlike õlide seguga ja Lifelong Vitality Pack® vitamiinikompleksiga

 

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

 

Viited: Modern Essentials A Contemporary Guide To The Therapeutic Use Of Essential Oils

Date
Category
Teised tooted
Kopeerimine ei ole lubatud