Serenity - Eeterlikud õlid
15561
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15561,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

Serenity

Lähemalt tootest

Rahustav segu

Aroomi kirjeldus: Lavendel, magus majoraan, rooma kummel, ylang ylang, sandlipuu ja vanilje loovad peene aroomi

Kasutussoovitused:

Serenity on segu eeterlikest õlidest, mis on tuntud rahustavate omaduste poolest aidates lõõgastuda ja luua heaolutunnet ning selle peen aroom on ideaalne aroomiteraapiliselt kasutamiseks. Talla alla kantuna soodustab Serenity suurepäraselt rahulikku und, vannivette lisatult (2-3 tilka) mõjub rahustavalt ja kirgastavalt.

Kasutusvõimalused:

  • Aroomiteraapia (Aromatic, A)
  • Nahale kantult (Topical, T) (Laste ja tundliku naha puhul lahjendada)

 

Tootekirjeldus:

See lõõgastav eeterlike õlide segu sisaldab õlisid, mida kasutatakse stressi ja ärevuse korral rahustamiseks ja emotsioonide tasakaalustamiseks, et aidata kehal säilitada oma loomulikku tervislikku seisundit. Kui keha saab lõõgastuda, toimib ajuvereringe paremini.

 

Komponendid:

Lavendel
Magus majoraan
Rooma kummel
Ylang ylang
Sandlipuu
Vaniljeekstrakt

 

Peamised kasutusmeetodid:

T: Kanna nina alla ja seljale, taldadele ja kuklale. Tilguta vannivette. Unetuse korral kanna nabale, talla alla või kuklale.
A: Kasuta parfüümina. Difuseeri (3-4 tilka difuuserisse) või hinga aroomi otse (nt kätelt).

 

Tasub teada:

Võimalik on naha tundlikkus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, tuleb pidada nõu raviarstiga. Vältida kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

 

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Enne toote kasutamist on arukas eelnevalt nõu pidada doTerra konsultandiga.

 

Viide: https://www.doterra.com/US/en/p/serenity-oil

Custom Field

Lorem ipsum dolor sit amet

Date
Category
Eeterlike õlide segud
Kopeerimine ei ole lubatud