Terrashield - Eeterlikud õlid
15563
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15563,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

Terrashield

Lähemalt tootest

Putukaid peletav segu

Aroomi kirjeldus: magus, tsitruseline, värske

Peamised kasutusalad:

  • Putukate peletamine

Kasutusvõimalused:

  • Aroomiteraapia (Aromatic, A) Difuseeri või hinga aroomi sisse otse, näiteks kätelt.
  • Nahale kantult (Topical, T) Kanda otse nahale, lastel ja tundliku naha puhul lahjendada segatuna baasõliga.

 

 

 

Tootekirjeldus:

TerraShield on spetsiaalselt putukahammustuste ennetamiseks koostatud eeterlike õlide segu, mis ei sisalda sünteetilisi ja toksilisi toimeaineid. See segu on naturaalne ja meeldiva tsitruselõhnaga looduslik tood ning sobib kasutamiseks tervele perele sh väikelastele.

 

Peamised kasutusmeetodid:

T: Kanna väike kogus katmata nahale.
A: Difuseeri õhku, tilguta paar tilka paelale või riideribale ja riputa ventilatsiooni-, akende või muude sissepääsuavade lähedale, mille kaudu putukad sisse pääsevad.

 

Koostises olevad eeterlikud õlid:

Lääne- India sandlipuu (Amyris), palderjan, seedripuu, lõhnav sidrunhein, sidrunhein, eukalüpt, roos, Hawaii sandlipuu, valge nulg, apelsin

 

Kasutussoovitused:

  • Sobib ideaalselt kasutamiseks tervele perele.
  • Suu, silmade ja kõrvade ümbrusesse määrimisel ole palun ettevaatlik. Väldi sattumist suhu, sisekõrva, silma.
  • Seespidiselt mitte kasutada.

 

Tasub teada:

Tsitruseliste komponentide sisalduse tõttu võib haavale või ärritunud nahale sattudes kipitada. Võimalik on naha tundlikkus. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui Sa oled rase, toidad last rinnaga, oled arsti järelvalve all, tuleb eelnevalt pidada nõu raviarstiga. Väldi kontakti silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega. Väldi päikesevalgust ja UV kiirgust kuni 12 tundi peale õli nahale kandmist.

 

NB! Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi asendamiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks. Eelnevalt on arukas nõu pidada doTerra konsultandiga.

 

Viited: www.doterratools.com/documents

Custom Field

Lorem ipsum dolor sit amet

Date
Category
Eeterlike õlide segud
Kopeerimine ei ole lubatud